04071, Україна, Поділ, м. Київ, вул. Ярославська, 35А, 3 поверх +38(044) 333-95-05

Вибір CMS для інтернет-магазину - який движок краще вибрати

Вірний движок для інтернет-магазинів - що з себе представляє
Создать сайт в web-студии WebKitchen
Вибір CMS для інтернет-магазину – який движок краще вибрати

Прості сайти-візитки, сторінки і блоги можуть бути створені за допомогою HTML або PHP. Це не вимагає від розробників особливих зусиль і тимчасових витрат при створенні подібних веб-проектів. Але найчастіше спрощені форми інтернет-сайтів актуальні тільки невеликим представництвам або державним компаніям, які не уявляють своє продукцію в Інтернеті. Однак Framework стають все менш популярними, а на їх зміну приходять повноцінні CMS (системи управління контентом). Це відбувається за рахунок того, що сучасні сайти і інтернет-магазини повинні мати складну і гнучку структуру, унікальний дизайн і контент, а також безліч інших доповнень. Якщо ви спробуєте замовити створення сайтів в Києві звернувшись в одну з численних студій, то 9 випадках з 10 вам запропонують саме розробку на CMS.

Вибір CMS для інтернет-магазину - який движок краще вибрати - фото

Движок для інтернет-магазинів – що з себе представляє

Потреба в повноцінному движку проявляється при необхідності використання широкого функціоналу. Швидке управління контентом, можливість відстежувати кожного клієнта / замовлення, окрема адміністративна панель та інше – головні переваги багатьох популярних движків (CMS). Вони являють собою систему управління контентом, включаючи і додатковий функціонал по обробці даних. Особливість використання CMS полягає в зручності управління сайтом. Щоб на Framework змінити хоч якусь деталь, доводиться переписувати частину коду. Сучасні підходи дозволяють заощадити час і сили, роблячи необхідні настройки через власну систему параметрів движка. Сторінки такого магазину не містяться на сервері, а всі запити в пошукових системах обробляються безпосередньо, коли програма відправляє http-запит на сервер (генерація сторінок кожен раз відбувається заново). Масова, розробка і створення сайту також стала набагато швидше і дешевше за рахунок “шаблонизатор” використовуваних CMS.

Розробка cms фото 3

Безкоштовні движки для сайтів і їх функціональні особливості

Як відомо, движки для сайтів можуть бути платними і безкоштовними. Ключова перевага безкоштовних CMS полягає в можливості економії коштів на запуск бізнесу (інтернет-магазину або іншого типу сайту). Стартових можливостей достатньо для виконання базових функцій, серед яких SEO-оптимізація, розробка структури, управління фото / відео, веб-дизайн, корзина, адміністративна панель і подібне. Додатковим бонусом стануть безкоштовні шаблони дизайнів, які пропонуються користувачам на вибір. Також вихідні коди у більшості безкоштовних CMS відкриті, що дозволяє програмісту або досвідченому системному адміністратору вносити деякі зміни.

Недоліком подібних систем вважають обмежену функціональність, відсутність безкоштовної технічної підтримки (як правило, навіть замовити цю послугу помісячно можна), базовий набір шаблонів без гнучкого налаштування. Кому підходить це рішення: новим інтернет-магазинах, які орієнтуються на локальний ринок, сайтам компаній, організацій, блогам.

Особливості платних CMS

Платні движки не завжди мають розширений функціонал у вигляді можливості інтеграції з різними системами, пристроями. Запорукою стабільного ведення бізнесу творців таких платформ є платні модулі і компоненти, розширення і теми (шаблони дизайну). Платні CMS дуже часто закривають вихідний код від стороннього втручання, і розробка дизайну сайту з нуля зусиллями веб-дизайнера, не вдаючись до продавця, швидше за неможлива. Варто згадати і про нічим не відрізняється захист даних (шифрування) в порівнянні з Open Source, єдиним плюсом залишається наявність технічної підтримки у користувачів платних версій систем управління контентом.

Рейтинг найпопулярніших CMS для інтернет-магазину 2018

 • Woocommerce для WordPress – Більш простий і зрозумілий інтерфейс для управління сторінками навіть без навичок програмування. Ця система є безкоштовною. Особливістю можна вважати наявність онлайн-уроків по налаштуванню в CMS.
 • OpenCart – Найпопулярніша екомерс платформа, яка відрізняється спрощеною налаштуванням в поєднанні з неймовірними функціями і можливостями розширення. За користування навіть не доведеться платити.
 • Magento – Це західна, англомовна платформа, яка відрізняється хорошим функціоналом. Користувачі відзначають, що тут можна найефективніше налаштувати SEO-оптимізацію без залучення стороннього фахівця. Однак інтерфейс англійською, як і розділ технічної підтримки. Magento може використовуватися для підключення відразу декількох сайтів. Система безкоштовна.
 • Joomla – Безкоштовна CMS, що має кілька розширень в якості магазину, які простіші в управлінні і настройці ніж наприклад Woocommerce. Вона актуальний для невеликих, регіональних інтернет-магазинів.
 • 1С-Бітрікс – Дана система вважається професійною і призначена для повноцінних інтернет-магазинів, порталів, сайтів-візиток. Без навичок програмування і веб-дизайну в ній не розібратися. Система платна, але за свою вартість пропонується широкий набір функцій, включаючи мультісайтового (підключення на один аккаунт кількох веб-проектів).

На думку найавторитетнішого рейтингу в світі за 2018 рік <title=”Посилання на аналітику” a href=”https://trends.builtwith.com/shop/open-source/country/Ukraine” target=”_blank” rel=”noreferrer”>BuiltWith®Pty Ltd В Україні на CMS OpenCart розроблено 62% всіх магазинів:

Рейтинг найпопулярніших CMS для інтернет-магазину 2018 фото 4

Рейтинг найпопулярніших CMS для інтернет-магазину Україна фото 5

Одна з кращих систем для інтернет-магазинів – OpenCart CMS

 • OpenCart вважається однією з найбільш просунутих CMS, випущеної під ліцензією GNU General Public License v3, CMS. Система написана на PHP. Розробники приділили особливу увагу простоті призначеного для користувача інтерфейсу, тому створювати і налаштовувати інтернет магазин на OpenCart CMS можна навіть без навичок програмування. Після установки системи, користувач отримує:
 • Готову платформу для настройки інтернет-магазину;
 • Спрощену систему управління контентом;
 • Можливість створення розширеної структури сайту;
 • Адміністративну панель, панель замовлень, кошик;
 • Розділ із статистикою і звітністю (можна імпортувати дані);
 • Спрощену систему пошукової оптимізації;
 • Додавання фільтрації на сайт за ціною, датою, рейтингу

Після створення сайту можна починати його повноцінну розкрутку з СЕО

.

Опен карт фото 7

В процессе выбора CMS важно учесть все будущие «маневры», касающиеся расширения и раскрутки. При желании построить масштабируемый бизнес, не экономьте на готовых решениях. Это принесет свою пользу и эффективность в продвижении вашего интернет-магазина.

 

Дізнатися, скільки коштує створити магазин на OpenCart прямо зараз!

У Вас залишилися питання?
Ми працюємо 365 днів на рік та допізна! +38(044)229-19-90 или sale@webkitchen-design.com
Замовити