04071, Україна, Поділ, м. Київ, вул. Ярославська, 35А, 3 поверх +38(044) 333-95-05

Створення сайтів в веб студії Webkitchen

Спеціалізуємося на прирості результату від +100%
Лідер року 2017
Создать сайт в web-студии WebKitchen
Ми пишаємось

тим, що завдяки Вашії довірі ми кожен день маємо можливість творити, створюючи і розробляючи найкращі продукти на ринку!
Найсвіжіші роботи
Кожен створений нами сайт, є результатом вмілої комбінації маркетингової стратегії, креативного дизайну і сучасних технологій розробки!
Популярні послуги
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій.

це багатоетапний процес, що вимагає професіоналізму і досвіду ...

індивідуальне, цікаве і зручне рішення для бізнесу...

посадочні сторінки є сьогодні рішенням для більшості галузей ...

дозволяэ в короткий період збільшити фінансові статки своєї компанії...

це сама цільова і ефективна інтернет реклама в пошукових мережах...

наші фахівці професійно володіють CMS, Framework і мовами програмування ...

це не просто естетика, але також гармонійне поєднання функцій і елементів ...

створити логотип потрібно тільки один раз і він повинен бути чудовим та сучасним...

крім якості, він повинен бути яскравим, креативним, зрозумілим людям і лаконічним ...

ДОПОМАГАЄМО ЛЮДЯМ

щиро полюбити ваш продукт!

Розробляємо видатні інтернет проекти для Вашого бізнесу

Створення Інтернет сайтів

Сучасний світ настільки змінив побут сучасної людини, що вже й годі казати. Так, сьогодні, наприклад, щоб випрати одяг не потрібно його годинами виварювати, або чекати на вихідні, щоб влаштувати «велике прання» всією сім’єю. Достатньо загрузити брудні речі в пральну машину, натиснути кнопку і вуаля! Ваш одяг сяє чистотою. Робити покупки теж стало набагато легше. Інтернет-технології дозволяють придбати все необхідне, не виходячи з дому. Варто тільки зробити декілька кліків мишкою і все що Вам необхідно, стане Вашим уже через кілька годин. Головне – робити покупки Ви можете 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Відтак, створити сайт власний – святий обов’язок будь-якої, поважаючої себе, компанії. Однак зрозуміти таку потрібність – пів біди, важливо також знайти компетентних професіоналів у Києві, які б змогли не тільки швидко, але й якісно виконати весь спектр робіт, при цьому не задрав ціну.

На сьогодні, вартість створення сайтів може сягати таких меж, що і уявити важко. А от результат може бути не зовсім таким, яким ми його хочемо бачити. Оскільки доволі часто, в пошуках справді гідного професіонала, нерідко натикаємось, в кращому разі, на початківців без будь-якого досвіду роботи, а в гіршому – на дилетантів не здатних взагалі ні на що.

Щоб такого не сталося, рекомендуємо Вам скористатися послугою «розробка сайту в Києві» за допомогою наших спеціалістів. Співробітники нашої веб студії максимально швидко, і при цьому якісно реалізують будь-які Ваші побажання, дотримуючись при цьому, всіх правил та технічних норм створення інтернет проектів.

Створення сайту в Києві з нашою компанією, стане для Вас не тільки приємним, але й вигідним, бо ми не завищуємо ціну даремно, як більшість компаній, створюючи для кожного нашого клієнта максимально зручні умови співробітництва.

Різновиди сайтів для створення

Скориставшись послугами нашої web студії, Ви зможете замовити:

 • корпоративний сайт;
 • інтернет магазин;
 • сайт каталог;
 • інтернет проекти з доволі оригінальним дизайном;
 • лендінг пейдж;
 • сайт візитку;
 • сайт флеш;
 • мобільну версію Вашого сайту;
 • адаптацію сайту під мобільні пристрої;
 • розробити мобільний додаток;
 • сайт;
 • сайт під ключ.

Наші спеціалісти добре розуміють, наскільки важливо, наприклад, створення інтернет магазину. Адже кожна дрібничка може стати вирішальною у справі оформлення покупки саме на одному, конкретному сайті. Неправильно розроблений дизайн або незручні функціональні можливості інтернет порталу можуть стати причиною падіння фінансового статку компанії, що в кінці призводить до розорення фірми. Так от, щоб цього не вийшло, варто замовляти послугу «створення web сайтів в Україні» у професіоналів своєї справи, знайти яких Ви зможете в нашій компанії.

За кожну справу, за кожний новий проект, будь-то сайт візитка, чи розробка веб сайтів, наші професіонали візьмуться з великим задоволенням, максимально виявивши весь свій професіоналізм і творчий потенціал.

Тому, якщо Ви досі шукаєте місце, де можна створити сайт, ласкаво просимо на сторінку нашої компанії. Будьте впевнені, Ви залишитися задоволені!

Все, що потрібно знати про створення сайтів у Києві Україна!

Створення сайтів у Києві на першому етапі полягає у розробці індивідуального дизайну, який диктує стиль та сприйняття, а значить і успішність та прибутковість Вашого бізнесу. Веб-студія «Webkitchen» подарує унікальне пакування Вашому проекту, який не залишить байдужим ні вашого замовника, ні навіть конкурента.

Розробка web-сайтів у Києві та інших містах України експертами нашої компанії – це завжди відповідальна, на 100% виправдовуюча очікування наших клієнтів робота. Ми розробимо по-справжньому сучасний, унікальний та ексклюзивний сайт, який відкриває вам секрет непохитної впевненості, обігнати конкурентів та залучити нових клієнтів. Вдала розробка сайтів, проведена нашою командою, відкриває перед бізнесом величезні перспективи.

Розробка сайтів у веб студії: переваги

Створення сайту – це дуже трудомістка робота. А оскільки сторінка в інтернеті є обличчям будь-якої київської чи української компанії, яка може багато розповісти про її роботу та власників, то розробку сайту найкраще довірити професіоналам, які точно знають, що потрібне на сучасному ринку. Професійна розробка сайту та seo просування із залученням Web студії гарантує якісні послуги та обслуговування вашого бізнесу до рівня провідних проектів на вашому ринку.

 • Такий складний процес, як створення та seo просування сайту змушує розвивати та відточувати до майстерності навички, креативного мислення, що відкриває проект з боку і відвідувача, та власника.
 • Виготовлення може займати досить багато часу, залежно від складності
 • Експерти студії створюють ресурс заздалегідь враховуючи всі вимоги та побажання клієнта. Перший етап полягає у виготовленні макета, в який надалі вносяться виправлення клієнта.

Які етапи можна виділити при розробці сайтів у Вебкітчен

Створення веб-сайтів у нашій компанії в Києві Україна, як у Європі та найкращих світових практиках, незмінно починається з постановки чітких цілей. Після чого складається точний план проекту із зазначенням основних завдань та часу їх виконання для кожного з основних етапів процесу комплексної розробки сайту під ключ. Ми виділяємо 5 таких етапів, кожен з яких виконується послідовно і включають наступні кроки:

Перший: Дизайн сайту

 • Складання та погодження Договору та Технічного Завдання
 • Архітектура Ui/Ux та дизайн варіантів головної сторінки сайту для мобільних пристроїв та ПК.
 • Прототипування та промальовування варіантів внутрішніх сторінок для мобільних пристроїв та ПК.
 • Узгодження дизайну

Другий: Верстка та адаптивність

 • HTML / CSS верстка всіх сторінок ПК версія.
 • Мобільна адаптація узгоджених сторінок
 • Тестування та узгодження

Третій: Програмування функцій та налаштування сайту

 • Інтеграція верстки до системи керування контентом – CMS
 • Первинне наповнення сайту наданим контентом
 • Розгортання альфа релізу
 • Функціональна розробка, встановлення компонентів, модулів, плагінів та їх налаштування

Четвертий: Тестування та аудит

 • QA тестування – одночасне тестування веб-сайту з боку Замовника та Виконавця
 • Складання та погодження єдиного списку коментарів та зауважень
 • Рефакторинг – виконання робіт із запровадження узгодженого списку коментарів
 • Навчання співробітника Замовника роботі з системою керування контентом (CMS)

П’ятий: Запуск, супровід та розвиток веб-сайту

 • Перенесення проекту на сервер або хостинг Замовника. Передача доступів до панелі керування адміністратора.
 • Запуск веб-сайту
 • Супровід та підтримка проекту – консультування у період 90 календарних днів.

На цій стадії від вас знадобиться максимум вашої енергії. Тому що для досягнення максимального позитивного результату вам знадобляться такі послуги:

 • Маркетинговий план розвитку
 • Комплексна розкрутка та seo просування сайту
 • Контекстна реклама в Google Adwords
 • Написання унікального контенту та його наповнення
 • Вибір та підключення СРМ системи автоматизації

Ціна виконання таких послуг завжди розраховуються індивідуально і залежить від багатьох факторів: регіону просування, тематики та складності конкурентного середовища та обраної пошукової системи.

Як обрати агентство для розробки сайту

Сьогодні, на ринку Києва та України існує величезна кількість веб-студій та Digital агентств, що пропонують свої послуги з розробки сайтів будь-якої складності. Але далеко не всі з них будуть готові допомогти вам у виборі дійсно потрібного рішення. І тим більше зможуть створити сайт за гарною ціною, якісно та вчасно. Особливо це важливо для малого та середнього бізнесу, де ризик помилитися загрожує самим фактом подальшого існування такого бізнесу.

Тому ми вирішили поділитися своїм досвідом про критерії оцінки та етапи проведення процесу відбору кваліфікованої веб-студії або кращого Діджитал агентства:

 1. Досвід та кваліфікація – історія компанії та відомі клієнти в портфоліо. Рекомендуємо запросити добірку виконаних робіт у схожій до вашої тематиці чи галузі.
 2. Владіння стеком технологій – які платформи чи CMS рекомендують як основу у розробці та чому. Рекомендуємо з’ясувати переваги та недоліки рекомендованих систем керування контентом і зупиниться на виборі однієї з двох рекомендованих.
 3. Рівень серед конкурентів – для розуміння реального рівня веб студії достатньо перевірити її позицію серед ТОП 40 найкращих у 2-3 галузевих рейтингах.
 4. Репутація та справжні відгуки – найчеснішими відгуками є живі люди. Запросіть список із 3-5 контактів керівників проектів з боку Замовника від колишніх клієнтів.
 5. Безпека та ясність – важливими показниками знання власної справи є чіткий та зрозумілий опис усіх етапів та процесів подальшої співпраці. Обов’язковий офіційний висновок Контракту та детального та зрозумілого Технічного завдання.
 6. Гнучкість та клієнт орієнтованість – і нарешті останнім, але не маловажливим критерієм для комфортної співпраці буде наявність зручних для вас методів оплати, оподаткування з ПДВ та без, а також валюти розрахунку та частин, на які розбивається ціна розробки сайту.
Головна -
У Вас залишилися питання?
Ми працюємо 365 днів на рік та допізна! +38(044)229-19-90 или sale@webkitchen-design.com
Замовити