04071, Україна, Поділ, м. Київ, вул. Ярославська, 35А, 3 поверх +38(044) 333-95-05

Создать сайт в web-студии WebKitchen
Що таке сайт-візитка і яким він повинен бути

Сайт-візитка являє собою невеликий ресурс з декількох або однієї сторінки можуть містити основні відомості про фірму, фізичну особу, організації, послуги, товари, контактні дані, прайс-листи. Часто такі ресурси використовуються компаніями, що не бажають витрачатися на окремі сайти. Також вони можуть встановлюватися для пошти при придбанні доменного імені.

Переваги сайтів-візиток і кому можуть вони знадобитися

Сайти-візитки вважаються менш витратними в плані залучаються вебмайстрів, фінансовому, але по ефективності вони рівні структурованим порталам. Дані ресурси мають більшу кількість переваг, які будуть укладатися в:

  • Доступною вартості. Створити свій ресурс сьогодні зможе практично будь-який користувач мережі. Можна знайти чимало сайтів, де це пропонується зробити безкоштовно або за символічну оплату.
  • Простоті створення. На те, щоб зробити такий ресурс піде трохи часу.
  • Відсутності потреби періодично завантажувати контент, обслуговувати ресурс. Щоб сайт-візитка був завжди актуальний, необхідно оновлювати вартість послуг, товарів, їх перелік.
  • Лаконічності. На такому сайті розташовується тільки найбільш важлива інформація. Тут не передбачені додаткові розділи, зайвий контент

Сайти-візитки прийнято наповнювати детальнішою інформацією про діяльність компанії, її можливості.

Що таке сайт-візитка і яким він повинен бути - фото

Вони потрібні всім, кому необхідно розповісти про свій товар чи послуги покупцям. Тут найактуальніша, корисна інформація, яка зуміє розташувати клієнта, надати йому тільки ті дані, які необхідні. Найчастіше для розробки таких сайтів використовують WordPress.

Структура сайту-візитки. Які вимоги пред’являються до створення

Так як основна мета сайту-візитки – надати користувачам конкретні дані про фірму, торгову марку, то розташовуватися на такому ресурсі повинна така інформація:

 • Про пропоновані послуги, товари, ціни
 • Реклама, що дозволяє залучити покупців.
 • Блок може містити: історичну довідку, проекти, досягнення.
  дані фірми
 • Контактну інформацію для оформлення замовлення, зв’язки з представниками компанії

Тільки за рахунок такої структури, як згадана вище, вийде зробити сайт-візитку ефективним, приносить прибуток, вирішальним поставлені завдання.

Незважаючи на те, що такий ресурс вважається простим, є певні вимоги до сайту візитці. Розробка ресурсів такого типу – складна, продумана, відповідальна робота, адже від того наскільки вона якісна залежить продуктивність. Найбільш важливе – лаконічність викладеної інформації. У графічному і текстовому контенті повинні бути тільки корисні для відвідувачів дані. Чудовим доповненням стануть прайс-листи, які можна скачати.

Перед тим, як реалізувати проект проводиться попередня робота, що складається з декількох етапів. У неї входить: маркетинговий аналіз ніші ринку, в якій збирається працювати замовник, розробка стратегії, пошуки ефективних інструментів, що дозволяють швидко розкрутити сайт. При цьому важливо поставити правильно мета, якої прагнуть досягти замовники.

Сайт візитка повинен:

 • Вигідно представити компанію, що працює в офлайні
 • Презентувати послуги або товар
 • Розширити базу клієнтів
 • Розповісти про діяльність організації

Від правильної поставки мети залежать трудовитрати, фінансові витрати, терміни виконання проекту. Слід врахувати, що до розробки ресурсу буде потрібно залучення професіоналів, адже потрібно не тільки розробити дизайн сайту візитки, але запустити проект в роботу, розкрутити його в ети. Саме тому до створення залучаються: програмісти, контент-менеджери, тестераменеджери, дизайнери, верстальники. Від злагодженої продуманої роботи цих фахівців буде залежати продуктивність ресурсу, швидке досягнення поставлених цілей.

Якщо вас цікавить створення сайту візитки в Києві, підшукуєте, хто цим займається, то звертайтеся до нас. Наші фахівці зможуть зробити для вас якісний ресурс. До роботи залучаються висококваліфіковані вебмастера використовують свої напрацювання, досвід західних колег.

 

У Вас залишилися питання?
Ми працюємо 365 днів на рік та допізна! +38(044)229-19-90 или sale@webkitchen-design.com
Замовити