Портфолио созданных сайтов 2_20
Останні роботи

Останні створені нами сайти
Ви можете подивитись
в розділі портфоліо - Детальніше

 
Цена разработки сайта 2_17
Ціни на сайти

Вартість розробки сайтів
під ключ від Webkitchen, більше
інформації про ціни - Детальніше

 
Клиенты вебкитчен 2_14
Клієнти

Серед наших клієнтів багато
великих і шанованих компаній,
більше інформації - Детальніше

 
 
Разработка и создание сайтов

Створення сайтів в веб студії Webkitchen


Створення Інтернет сайтів

Сучасний світ настільки змінив побут сучасної людини, що вже й годі казати. Так, сьогодні, наприклад, щоб випрати одяг не потрібно його годинами виварювати, або чекати на вихідні, щоб влаштувати «велике прання» всією сім'єю. Достатньо загрузити брудні речі в пральну машину, натиснути кнопку і вуаля! Ваш одяг сяє чистотою. Робити покупки теж стало набагато легше. Інтернет-технології дозволяють придбати все необхідне, не виходячи з дому. Варто тільки зробити декілька кліків мишкою і все що Вам необхідно, стане Вашим уже через кілька годин. Головне – робити покупки Ви можете 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Відтак, створити сайт власний – святий обов'язок будь-якої, поважаючої себе, компанії. Однак зрозуміти таку потрібність – пів біди, важливо також знайти компетентних професіоналів у Києві, які б змогли не тільки швидко, але й якісно виконати весь спектр робіт, при цьому не задрав ціну.

На сьогодні, вартість створення сайтів може сягати таких меж, що і уявити важко. А от результат може бути не зовсім таким, яким ми його хочемо бачити. Оскільки доволі часто, в пошуках справді гідного професіонала, нерідко натикаємось, в кращому разі, на початківців без будь-якого досвіду роботи, а в гіршому – на дилетантів не здатних взагалі ні на що.

Щоб такого не сталося, рекомендуємо Вам скористатися послугою «розробка сайту в Києві» за допомогою наших спеціалістів. Співробітники нашої веб студії максимально швидко, і при цьому якісно реалізують будь-які Ваші побажання, дотримуючись при цьому, всіх правил та технічних норм створення інтернет проектів.

Створення сайту в Києві з нашою компанією, стане для Вас не тільки приємним, але й вигідним, бо ми не завищуємо ціну даремно, як більшість компаній, створюючи для кожного нашого клієнта максимально зручні умови співробітництва.


Читати далі...

Різновиди сайтів для створення


Скориставшись послугами нашої web студії, Ви зможете створити:
 • корпоративний сайт;
 • інтернет магазин;
 • сайт каталог;
 • інтернет проекти з доволі оригінальним дизайном;
 • лендінг пейдж;
 • сайт візитку;
 • сайт флеш;
 • мобільну версію Вашого сайту;
 • адаптацію сайту під мобільні пристрої;
 • розробити мобільний додаток;
 • сайт;
 • сайт під ключ.

Наші спеціалісти добре розуміють, наскільки важливо, наприклад, створення інтернет магазину. Адже кожна дрібничка може стати вирішальною у справі оформлення покупки саме на одному, конкретному сайті. Неправильно розроблений дизайн або незручні функціональні можливості інтернет порталу можуть стати причиною падіння фінансового статку компанії, що в кінці призводить до розорення фірми. Так от, щоб цього не вийшло, варто замовляти послугу «створення web сайтів в Україні» у професіоналів своєї справи, знайти яких Ви зможете в нашій компанії.

За кожну справу, за кожний новий проект, будь-то сайт візитка, чи розробка веб сайтів, наші професіонали візьмуться з великим задоволенням, максимально виявивши весь свій професіоналізм і творчий потенціал.

Тому, якщо Ви досі шукаєте місце, де можна створити сайт, ласкаво просимо на сторінку нашої компанії. Будьте впевнені, Ви залишитися задоволені!

 
Наші послуги
ЦІНА
 
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202