Розробка рекламного відеоролика

Розробка промовідео

Заказать рекламный видеоролик, промо-ролик

Конкуренція на сучасному ринку надвисока. Різні компанії намагаються змагатись між собою за увагу потенційних клієнтів, вигадуючи нові і нові засоби виділитись з-поміж інших. І дійсно престижні підприємства готові вкладати у рекламу великі кошти, адже саме реклама поширює популярність фірми серед населення.


Важливою ланкою рекламної кампанії може стати промовідео. Рекламний відеоролик може створюватись як для окремого товару або послуги, так і для цілої компанії. В будь-якому разі, створення та розробка промовідео одразу підіймає компанію в очах клієнтів на більш високий рівень. Адже подивитись відео про товар значно простіше та приємніше, ніж довго вчитуватись у не завжди зрозумілу інформацію про нього. Тому сайти, які мають проморолики, значно популярніші за ті, які не мають відео.


Яким має бути промовідео?

Слід враховувати, що виготовлення рекламного ролика – справа дійсно складна. Промовідео має відповідати наступним вимогам:


 1. Ролик повинен бути оригінальним та креативним. Показуючи товар у новому світлі, компанія може привернути увагу значно більшої кількості людей.
 2. Відео необхідно робити не надто довгим, а також ролик повинен мати нетиповий початок, щоб викликати зацікавленість клієнтів. Нудне та довге відео дивитись не будуть.
 3. Важливий аспект – якість ролика. Відео повинне відповідати сучасним уявленням про якість, тобто бути чітким, мати певний сюжет, з якісною роботою оператора та режисера. Це необхідно для того, щоб у клієнтів не виникало відчуття дискомфорту під час перегляду промовідео.
 4. Відео повинне бути зрозумілим та досить простим, щоб навіть ті, хто не розуміє суті рекламованого продукту, могли розібратись у незрозумілих їм аспектах.

Якщо дослухатись усіх порад, можна створити ролик, який швидко підвищить показники популярності компанії. Залишається одне питання: як замовити рекламний ролик у Києві?


Де замовити промовідео в Україні?

Компанії, які шукають виконавця промовідео в Україні, можуть звернутись у компанію «Webkitchen». Наша команда є професіоналами у цій справі. Ми зможемо створити проморолик, який приверне максимальну увагу потенційних клієнтів компанії-замовника, що значно підвищить шанси на стрімкий зріст прибутків компанії. Вартість створення рекламного ролика не стане надто великою проблемою для фірми-замовника, адже наші розцінки достатньо низькі, порівняно з прямими конкурентами «Webkitchen». До того ж, у штаті працівників працюють лише справжні спеціалісти своєї справи, що гарантує високу якість виконання поставлених завдань. Також важливо, що ми завжди вкладаємося у терміни здачі проектів. «Webkitchen» чекає замовлень з Києва, Одеси, Тернополя – ми працюємо в усіх регіонах країни.

Гаряча лінія: (044) 229-19-90
 • Що входить у вартість "відеоролика"?
 • Розробка концепції
 • Написання сценарію
 • Написання тексту і озвучення
 • Вірусні елементи або персонажі
 • Розміщення ролика на сайті Замовника та сервісі YouTube з підключенням аналітики
 • Передача вихідних матеріалів


Ви готові обговорити проект?

Наш успіх вимірюється результатами!
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій. 9 років безцінного досвіду розробки і просування на всіляких ринках
Заслужили і виправдали довіру ще у 599 компаній

У Вас залишилися питання? (044) 229-19-90

 
Наші послуги
ЦІНА
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202