SEO аудит сайту

СЕО аудит сайту

Аудит сайта

Сайти – важлива частина будь-якого бізнесу в наш час. Нерідко уся компанія будує свою роботу в мережі, позаяк сфера її діяльності розповсюджується саме на інтернет та його користувачів. Наприклад, інтернет-магазини або деякі проекти є саме такими компаніями, які можуть обійтися без офісів, але не без сайту. Однак, часто стається так, що досягти успіхів не вдається, хоч, здається, що фірма (проект, компанія) зробили усе, що необхідно було для сайту.

У таких випадках корисно буде замовити СЕО аудит сайту. СЕО аудит – своєрідний аналіз сайту, його конструкції, відвідувачів, основних положень. Він складається з двох частин: зовнішньої та внутрішньої. Внутрішня аналізує його технічні аспекти, сумісність з різними пошуковими системами та ефективність обміну інформацією між ними та сайтом. Зовнішня ж перевіряє якість роботи сайту з різними посиланнями та деякі інші аспекти, що можуть впливати на ефективність роботи сайту.

СЕО аудит аналізує та виявляє помилки та недоліки у системі сайту, вказує на слабкі місця. Після цього спеціаліст розробляє можливі способи вирішення усіх існуючих проблем, створює рекомендації стосовно шляхів підвищення ефективності просування сайту у мережі та, зокрема, підняття його на позиціях у пошукових системах. Така оптимізація допомагає підняти прибутки власників сайту. Здійснюється ж цей аудит з використанням спеціальних аналітичних програм. Однак, правильно користуватись та аналізувати отримані дані зможе лише досвідчений спеціаліст. Знайти спеціалістів з СЕО аудиту в Києві може бути досить складним завданням, хоч компаній, що пропонують цю послугу, досить багато. Однак, не слід довіряти таке відповідальне завдання фірмі, яка не зможе підтвердити рівень професійності своїх працівників.


Де краще за все замовити СЕО аудит сайду в Україні?

Послуга СЕО аудиту в Києві набирає все більшої популярності, адже все більше і більше компаній прагнуть поглибити свій вплив в інтернеті. Для замовлення виконання СЕО аудиту сайту компанія може звернутись до фірми «Webkitchen», яка неодмінно виконає це та подібні завдання з допомоги в розкрутці сайту. Працівниками «Webkitchen» є найкращі спеціалісти України, які розуміються на способах виправити системні та тактичні помилки у просуванні сайтів. Вони зможуть не лише правильно виявити проблеми у аналізованому сайті, а й розробити оптимальні шляхи подолання існуючих недоліків та вдосконалення структури сайту. Також до списку переваг нашої команди можна віднести:


 1. Швидкість виконання поставлених завдань завжди на висоті. Співробітники «Webkitchen» ніколи не запізнюються зі здачами проектів, що знаходяться у розробці.
 2. Оригінальний підхід до вирішення проблем. Спеціалісти компанії досить креативно та ефективно борються з недоліками сайтів, допомагаючи їм у розкрутці.
 3. Вартість СЕО аудиту інтернет-магазина або сайтів іншого типу досить низька, щоб сподобатись буквально кожному потенційному замовнику цієї послуги.

«Webkitchen» завжди буде рада бачити нових клієнтів!

Гаряча лінія: (044) 229-19-90

 • Що входить у вартість "аудиту сайту"?
 • Створення архітектури проекту - MindMap
 • Прототипування ключових сторінок, розстановка акцентів і точок конверсії
 • Розробка PSD макетів сторінок згідно guideline
 • Кросбраузерності HTML, CSS верстка затверджених ескізів сайту
 • Інтеграція верстки в рекомендовану або обрану систему управління вмістом - CMS
 • Розгортання альфа версії і надання доступу для ознайомлення
 • Наповнення до 10 сторінок наданого контенту
 • Адаптація сайту під мобільні носії та планшети
 • Навчання управлінню CMS одного співробітника компанії
 • Підключення веб-аналітики - Google Analytics
 • Реєстрація сайту в пошукових системах Google и Yandex
 • Перенесення і настройка готового веб-сайту на хостинг Замовника
 • 3 місяці підтримки та консультування, після здачі проекту


Ви готові обговорити проект?

Наш успіх вимірюється результатами!
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій. 9 років безцінного досвіду розробки і просування на всіляких ринках
Заслужили і виправдали довіру ще у 599 компаній

У Вас залишилися питання? (044) 229-19-90

 
Наші послуги
ЦІНА
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202