Реклама в соціальних мережах (SMM, SMO)

Просування у соціальних мережах (СММ)

Продвижение в социальных сетях

Сучасний світ розвивається дуже швидко. Нові технології захоплюють не лише наукову та технічну сфери, але і буденне життя кожної людини. Гаджети різних форм, розмірів і призначень вже стали звичайним атрибутом щоденного існування, які можуть допомогти в роботі чи навчанні.


Подібний прогрес має і ще один помітний наслідок: розширюється сфера впливу джерел інформації. А отже, різноманітні компанії обов’язково повинні враховувати цей аспект реклами, намагаючись звернути на себе увагу потенційних клієнтів. Адже тепер усі більш-менш сучасні і впливові фірми обов’язково повинні мати власний сайт і активно його використовувати.


Не слід забувати і про тотальний вплив соціальних мереж. Особливу увагу на це мають звернути ті компанії, чия продукція чи послуги зачіпають інтереси молоді та людей середнього віку. Просування у соціальних мережах може значно збільшити продажі підприємства.


Для чого потрібне СММ?


Ті, хто не зовсім розуміють, що таке SMM послуги, повинні знати наступне:


 1. По своїй суті СММ – це розкрутка певного продукту, компанії чи послуги у соціальних мережах.
 2. Якісні послуги просування сайту у соціальних мережах допоможуть компанії привернути увагу більшої кількості покупців, а отже – заробити більше грошей.
 3. СММ – досить складна послуга, тому ціна на рекламу у соціальних мережах може бути досить високою. Для якісного виконання своїх обов’язків, СММ-спеціалісти повинні аналізувати вихідні дані компанії і вміти зацікавити потенційних клієнтів. Це робота, з якою впораються лише професіонали.

Однак, усі зусилля, витрачені на пошуки підходящого виконавця розкрутки у соцмережах, будуть цілком виправдані отриманими результатами. Клієнт зможе слідкувати за аналітичними даними до старту СММ і після нього – зміни на краще будуть помітні практично одразу.


Де замовити якісне просування у соцмережах в Україні?


Останнім часом просування у соціальних мережах набирає популярності в усьому світі, і Україна не є виключенням. Керівники сучасних компаній чудово усвідомлюють, яку користь можна отримати з інтернет реклами, навіть якщо доведеться витратити на неї певні кошти. Саме тому замовити SMM просування у Києві не є великою проблемою. Наша команда обслуговує усю Україну – і Київ, і Запоріжжя, і Одесу, і інші міста. Наші спеціалісти виконають поставлені перед ними завдання «на відмінно» у найкоротші терміни. Якість нашої роботи підтверджує велика кількість вдало виконаних замовлень та відгуки вдоволених клієнтів. Для отримання послуг СММ достатньо зв’язатись з менеджером фірми та домовитись про тонкощі просування тієї чи іншої компанії у соцмережах.

Гаряча лінія: (044) 229-19-90

Вартість ведення сторінки від - 2500грн / міс
Замовити


Наші роботи:

Сторінка компанії "Автоцентр"

Сторінка компанії "Автобазар"

Сторінка компанії "Bewoman"

Сторінка "Медіа групи"

Сторінка тур агентства "Мілутті тревел" • Що входить у вартість "просування в соціальних мережах"?
 • Опреділеніе цілей компанії
 • Аналіз конкуренції
 • Розробка стратегії і визначення ключових інтересів
 • Визначення використовуваних інструментів і КПІ
 • Вироблення сценаріїв комунікації
 • Вибір методу розрахунку за результат
 • Запуск компанії
 • Супровід і управління компанією
 • Підготовка детальних звітів


Ви готові обговорити проект?

Наш успіх вимірюється результатами!
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій. 9 років безцінного досвіду розробки і просування на всіляких ринках
Заслужили і виправдали довіру ще у 599 компаній

У Вас залишилися питання? (044) 229-19-90

 
Наші послуги
ЦІНА
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202