Розробка корпоративного стилю

Розробка корпоративного стилю у Києві

Разработка корпоративного стиля

Сучасний український ринок товарів та послуг пропонує потенційним клієнтам безліч фірм та компаній, що можуть владнати те чи інше питання, яке цікавить людину. З одного боку, такий широкий вибір допомагає покупцю обрати варіант, який задовольнить його потреби найкраще. Однак, для фірм це означає лише одне: високу конкуренцію, що може негативно позначитись на бізнесі.

Незалежно від того, у якій саме сфері працює компанія, їй необхідно мати власний корпоративний стиль. Він слугує візитівкою фірми і вирізняє її з-поміж десятків інших підприємств. І якщо вдало замовити дизайн корпоративного стилю, фірма може вирватись у лідери продажів вже за дуже короткий час. Саме тому на даний момент у всьому світі керівники компаній вкладають великі гроші у розробку особливого стилю підприємства.


Що слід знати перед тим, як замовляти розробку корпоративного стилю?

Розробка корпоративного стилю – досить відповідальне і складне завдання, яке вимагає дотримання наступних правил:


 1. Замовник має чітко сформулювати цілі, яких він хоче досягти за допомогою вдосконалення корпоративного стилю.

 2. Керівник компанії повинен пояснити виконавцям роботи приблизне уявлення про напрямок стилю, в якому він очікує бачити дизайн «візитівки» компанії. На основі цих побажань та аналітичних даних про компанію і буде розроблятись замовлення.

 3. Не варто боятись високої ціни – будь-який відомий бренд вклав чималі кошти у розвиток стилю перед тим, як стати відомим.

 4. Слід уважно ставитись до вибору виконавця дизайну спрямування компанії – переглянути портфоліо фірми, пересвідчитись у професійності працівників. Наслідки неякісного дизайну нового стилю компанії можуть негативно вплинути на подальший її розвиток.


Де замовити дизайн фірмового стилю в Україні?

Останнім часом в Україні вдосконалення стильового оформлення компаній набуває все більшої розповсюдженості. На прикладі західних компаній, фірми нерідко вкладають значні суми у розвиток обличчя підприємства задля досягнення більшого успіху та популярності серед населення. Однак, дуже важливо обрати якісного виконавця роботи цього типу. Таким виконавцем є компанія «Webkitchen» – місце, де народжуються нові бренди. Саме тут зібрана команда найкращих спеціалістів веб дизайну, які зможуть створити найоптимальніший варіант нового оформлення тієї чи іншої компанії. Крім того, тут дуже жорстко слідкують за дотриманням термінів виконання роботи, а, отже, усі замовлення виконуються вчасно. Ціна на створення фірмового стилю також досить приємна, якщо порівняти її з цінами на послуги цього типу, які пропонують інші компанії. Для замовлення нового оформлення компанії у Києві чи будь-якому іншому місті клієнту достатньо зв’язатись з менеджером компанії, після чого він зможе викласти свої ідеї та побажання дизайнерам. У процесі виконання роботи клієнт може вносити свої правки. Не варто забувати і про те, що для працівників компанії кожне нове завдання – нова цікава задача, яку необхідно вирішити за будь-яку ціну. Такий ентузіазм до роботи гарантує і якість її виконання.

Гаряча лінія: (044) 229-19-90

 • Що може входити у вартість "корпоративного стилю"?
 • Неймінг і фірмова колористика (кольорове оформлення)
 • Графічна візуалізація концепції для позиціонування
 • Створення векторного логотипу
 • Розробка візитних карток
 • Створення фірмового бланка
 • Розробка папки для документів і шаблонів лист, email підпису
 • Дизайн брощюр, флаєрів, буклетів та блокнотів
 • Комплекс сувенірної продукції з візуалізацією нанесення і новими ідейними рішеннями
 • Розробка упаковок та етикеток з 3Д візуалізацією
 • Брендування точок продажів, фірмового одягу або транспорту компанії
 • Елементи для онлайн активностей: вебсайти, банера, брендовані фони та ін.
 • Гайдлайн або керівництво по фірмовому стилю компанії
 • Інші необхідні елементи в разі потреби


Ви готові обговорити проект?

Наш успіх вимірюється результатами!
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій. 9 років безцінного досвіду розробки і просування на всіляких ринках




Заслужили і виправдали довіру ще у 599 компаній





У Вас залишилися питання? (044) 229-19-90

Наші послуги
ЦІНА
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202