Розробка брендбуку

Розробка брендбуку

Разработка брендбука

Брендбук є важливим документом, який містить в собі усю інформацію стосовно бренду компанії. У ньому описана цільова аудиторія, концепція, атрибути та інші важливі деталі, які слід знати про певний бренд. Він створюється для отримання цілісної картини, що важливо для подальшого розвитку продукції. У ньому також вказані дані про аналіз попередніх успіхів та майбутні плани стосовно просування. За допомогою цього документа визначається, як найкращим чином підтримати та підвищити імідж компанії, тому важливо приділяти створенню брендбуку достатньо уваги.


У брендбуці може міститись доволі велика кількість елементів:


 1. Логотип компанії (бренду), що є важливим елементом вказаного документу.
 2. Кольорова палітра, якої варто дотримуватись у розробці брендових атрибутів.
 3. Сувенірна продукція.
 4. Візитівки, папки для документів, бланки.
 5. Шаблони продукції.
 6. Елементи корпоративного дизайну – він брендового одягу працівників і до календарів та ручок у офісі компанії.

Усі перераховані елементи – лише мала частка тих, які можуть входити до вказаного документу. Наприклад, розділ «Сувенірна продукція» може включати у себе достатньо великий перелік предметів. Перед тим, як замовити брендбук, варто чітко уявляти, що саме компанія хотіла б у нього включити. До того ж, розробка такого документу – досить складне завдання, до якого слід підходити обережно та уважно. Важливо, щоб усі елементи, вказані у документі, максимально добре пасували один до одного. Якщо компанія прагне досягти великих успіхів, усі елементи її іміджу повинні бути чітко продуманими та виробленими в одному стилі. Це слугуватиме гарним обличчям фірми і викликатиме повагу клієнтів.


Де замовити розробку брендбуку в Україні?

Сучасні компанії в Україні намагаються встигати за загальносвітовими тенденціями, тому створення брендбуків – досить розповсюджена справа. Однак, довіряти цю справу дилетантам не слід, адже від якості результату залежить те, наскільки успішним буде бренд. Послуга створення брендбуку для компанії у Києві є однією з послуг, яку готова надати фірма «Webkitchen». Наша команда складається з професійних програмістів та дизайнерів, які зможуть максимально вигідно висвітлити особливості кожного бренду та зроблять усе можливе для підвищення його популярності. Однією з переваг співпраці з нами є ціни на розробку брендбука, які значно нижчі за ціни у інших компаніях. До того ж, до усіх завдань ми підходимо не лише з розумом, а і з креативністю, яка високо цінується. Адже саме незвичні та оригінальні бренди зазвичай стають чимось на кшталт прориву і швидко отримують прихильність клієнтів. До того ж, ми готові розробляти брендбуки не лише фірм Києва, позаяк «Webkitchen» працює з усіма регіонами країни. Важливо і те, що усі працівники ставляться до роботи вкрай відповідально і завжди вчасно виконують свої завдання. «Webkitchen» завжди рада новим клієнтам, ідеям та завданням!

 
Гаряча лінія: (044) 229-19-90

 • Що входить у вартість "брендбуку"?
 • Візуалізація філософії і цінностей компанії
 • Правила розміщення та варіанти використання логотипу
 • Розробка корпоративної колірної гами
 • Розробка корпоративної типографіки: шрифтів
 • Основні елементи ділової документації
 • Правила створення рекламних макетів і сувенірної продукції
 • Фірмовий Стиль в одязі співробітників
 • Основні положення зовнішньої і внутрішньої ідентифікації


Ви готові обговорити проект?

Наш успіх вимірюється результатами!
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій. 9 років безцінного досвіду розробки і просування на всіляких ринках
Заслужили і виправдали довіру ще у 599 компаній

У Вас залишилися питання? (044) 229-19-90

 
Наші послуги
ЦІНА
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202