Послуги контекстної реклами в Google AdWords

Контекстна реклама

Продвижение сайтов в Google

Контекстна реклама – один з важливих видів реклами, який мають враховувати ті, хто хоче просунути свій товар або послугу у мережі інтернет. Сучасний бізнес великою мірою будується саме на рекламі у мережі, тому варто охоплювати усі її можливі аспекти.


Суть контекстної реклами полягає у тому, що завдяки особливим налаштуванням, вона висвітлюється лише тоді, коли може бути цікава клієнтові. Тобто, наприклад, на сайті з описом виробів зі скла буде відображатись реклама магазину скляних виробів. Також подібний тип реклами враховує інтереси кожного окремого користувача, і на основі аналітичних даних, які збирає, наприклад, Google, користувачу відображаються лише потенційно цікаві йому пропозиції..


Це зручно з кількох причин:


 1. Не витрачаються кошти на рекламування певного товару або послуги у тому середовищі, в якому це не матиме жодного відгуку. Вибіркова реклама значно ефективніше виконує свої прямі завдання – продати якомога більше товарів, – ніж реклама некерована.
 2. Якісно налаштована контекстна реклама залучить велику кількість нових покупців.
 3. Велика зручність для потенційних клієнтів. Побачивши рекламу, що стосується чогось, що цікаво їй особисто, людина придбає рекламовану річ зі значно більшою вірогідністю.

Таким чином, замовити послуги з контекстної реклами – дійсно вигідне та правильне рішення для тих компаній, які йдуть в одну ногу з часом. Адже усі сучасні фірми розуміють усю важливість правильного просування своєї продукції.


Де можна замовити контекстну рекламу в Україні?

Ті компанії, які шукають, де можна замовити контекстну рекламу в Києві, можуть припинити свої пошуки вже зараз. Одна зі сфер діяльності фірми «Webkitchen» полягає саме у створенні якісної контекстної реклами, отже наша команда з великою радістю допоможе з вирішенням цієї проблеми. Ми працюємо як у Києві, так і у інших регіонах України, позаяк віддалена робота зручна та вигідна як клієнтам, так і самій сео-компанії. Наші працівники гарантують високу якість виконаної роботи, яку підтвердять не лише аналітичні дані з кількості «кліків» на розміщені та налаштовані нами рекламні оголошення, але й різке підвищення кількості продажів компанії-замовника. Також зручно і те, що команда наших працівників ніколи не запізнюється з термінами здачі проектів і виконує усю роботу вчасно. Ціна контекстної реклами в інтернеті досить невисока, тому співпраця з нами є дуже вигідним рішенням. Вартість контекстної реклами google adwords також дуже низька, на відміну від розцінок конкуруючих з нами веб-компаній. «Webkitchen» чекає на нових клієнтів!

Гаряча лінія: (044) 229-19-90


Обслуговування компании від 2500грн + щомісячній бюджет

Приклад контекстних оголошень (виділено жовтим):

Нам довіряють понад 100 лідируючих українських компаній: туристичні агентства, адвокати, автомобільні портали, бази відпочинку, інтернет-магазини, виробничі компанії (вікна, меблі) і багато інших.

 • Що входить у вартість "просування сайтів в Google"?
 • Аналіз конкуренції
 • Підбір ключових запитів
 • Опроеділденіе бюджету
 • Планування компанії
 • Підготовка сайту та оголошень
 • Запуск компанії
 • Моніторинг та оптимізація


Ви готові обговорити проект?

Наш успіх вимірюється результатами!
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій. 9 років безцінного досвіду розробки і просування на всіляких ринках
Заслужили і виправдали довіру ще у 599 компаній

У Вас залишилися питання? (044) 229-19-90

 
Наші послуги
ЦІНА
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202