Розробка мобільної версії сайту


Ваш сайт і версії для мобільних пристроїв

Разработка мобильной версии сайта

Ну яка сучасна людина може уявити своє життя без мобільного телефону або планшету. Ці гаджети настільки міцно влилися в наш сучасний побут, витіснивши громіздкі комп'ютери та ноутбуки на другий план. За допомогою телефону ми можемо не тільки підтримувати постійний мобільний зв'язок із рідними, друзями та співробітниками, але й дізнаватися першими про новинки кіно, читати новини, книги, а також робити покупки.

Саме тому, з'явилась потреба розробки якісно нової, адаптованої під особливості мобільних пристроїв, Інтернет сторінки, а разом із нею послуги «розробка мобільної версії сайту».

Являє собою мобільна версія сайту окремий проект, який потребує розробки спеціального дизайну, окремої оптимізації контенту, а також опрацювання юзабіліті. Головна задача дизайнера, в цьому випадку полягає в розробці такого типу дизайну, який якомога коректніше передасть увесь зміст, а також основні ідеї компанії на невеличкому екрані.

При цьому частина змісту, присутнього на повноекранній версії сайту, видаляється, а вся необхідна, першочергова інформація зберігається.


Необхідність наявності мобільної версії сайту

Не можна забувати й про те, що окрім ціни на створення мобільної версії сайту, міняється також структура та функціонал, натомість стильове наповнення, зміст та елементи Інтернет ресурсу повністю або частково залишаються. Робиться це для того, щоб Ваш клієнт міг впізнати Ваш сайт серед сотні тисяч інших.

Варто зазначити, що вартість розробки мобільної версії сайту в Києві не така вже і висока, при тому що такий веб ресурс здатний вирішувати цілу купу проблем, пов'язаних із Вашим бізнесом.

Саме тому, наша веб студія пропонує не відкладати питання створення нового типу Інтернет порталу в довгий ящик: скоріше телефонуйте нам і замовляйте свій оригінальний тип сайту, який буде повністю відповідати старій копії порталу, а, відповідно, і всім Вашим очікуванням.

Наша студія працює по всій території України. А зробити замовлення Ви зможете перебуваючи, як у Києві, так і в іншому місті нашої країни.

Гаряча лінія: (044) 229-19-90

  • Що входить у вартість "мобільної версії сайту"?
  • Розробка архітектури та розташування елементів
  • Дизайн інтерфейсів для мобільних пристроїв
  • Дизайн інтерфейсів для планшетів
  • Підготовка Favicon розмірами 60 × 60 для iphon і 76 × 76 для iPad.
  • Bootstrap адаптація - потужний інтерфейсний фрейморк.
  • Тестування IOS, Android на 28 розмірів дисплея


Ви готові обговорити проект?

Наш успіх вимірюється результатами!
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій. 9 років безцінного досвіду розробки і просування на всіляких ринках
Заслужили і виправдали довіру ще у 599 компаній

У Вас залишилися питання? (044) 229-19-90

 
Наші послуги
ЦІНА
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202