Розробка дизайну логотипу

Логотип компанії

Разработка логотипа

Імідж – вкрай важлива річ у сучасному світі. Якщо компанія хоче досягти певних успіхів у продажах товарів чи послуг, які виробляє, її керівництво повинно усвідомлювати важливість усіх аспектів підтримки іміджу. Один з них – створення логотипу для підприємства, адже саме якісне лого слугує чимось на кшталт візитівки, яка буде представляти компанію потенційним клієнтам.


Розробка логотипу для сайту компанії – дуже відповідальне завдання. Логотип має відповідати наступним критеріям:


  1. Відповідність логотипу тематиці компанії. Потрібно, щоб у невеличкому зображенні була закодована основна суть роду занять компанії, що сприятиме асоціативному зв’язку клієнтів між логотипом та товаром, який пропонується.
  2. Чіткість. Логотип повинен бути зрозумілим та достатньо простим для прочитання.
  3. Привабливість. Образ логотипу необхідно створювати у тому вигляді, який буде найбільш привабливим для клієнтів. Якщо ж його зовнішній вигляд буде відштовхувати, приблизно так само клієнти почнуть реагувати і на саму компанію.
  4. Неповторність. Логотип повинен бути унікальним, щоб виділяти фірму, яку він представляє, з-поміж інших компаній, яких наразі існує неймовірно велика кількість.
  5. Не слід робити надто великий акцент на надсучасність логотипу. Світ стрімко розвивається, і те, що було новим і популярним сьогодні, вже завтра вважатиметься застарілим. Тому краще обирати компромісний варіант, який пасуватиме до всіх часів та обставин.

Якщо дотримуватись у дизайні логотипу цих нескладних правил, можна створити саме таку «візитівку» сайту та компанії, яка буде приваблювати людей та спонукати їх робити покупки.


Де замовити дизайн логотипу в Україні?


Замовити розробку логотипу в Києві та інших регіонах України можна у нашої команди. Враховуючи те, наскільки важливою деталлю іміджу є логотип, не можна довіряти його створення дилетантам. Наші ж працівники – професійні дизайнери, які зможуть створити той логотип, який відповідатиме не лише вимогам замовника, але й врахує смаки сучасної клієнтури компанії. «Webkitchen» вже довгий час працює з різними замовниками і встигла напрацювати велике портфоліо та безліч задоволених відгуків клієнтів, що доводить високу якість виконаної нами роботи. До того ж, усі завдання виконуються нашими спеціалістами дуже швидко. Ми ніколи не затримуємо замовлення на довший термін, ніж потрібно, а отриманим результатом залишаються задоволені усі замовники. Вартість створення логотипу фірми також потішить тим, що вона значно нижче за подібні послуги, які пропонують інші компанії в Києві. «Webkitchen» чекає на звернення нових клієнтів!

Гаряча лінія: (044) 229-19-90

  • Що входить у вартість "Розробки логотипу"?
  • Створення ідейних концептів і перших 3х варіантів логотипу
  • Коригування і колірні варіанти обраних концептів
  • Передача початкових кодів в векторній графіці фінального варіанту


Ви готові обговорити проект?

Наш успіх вимірюється результатами!
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій. 9 років безцінного досвіду розробки і просування на всіляких ринках
Заслужили і виправдали довіру ще у 599 компаній

У Вас залишилися питання? (044) 229-19-90

 
Наші послуги
ЦІНА
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202