Розробка дизайну етикеток

Дизайн етикетки

Разработка дизайна этикетки

Сучасний ринок передбачає наявність високої конкуренції, і різні компанії намагаються робити усе можливе, щоб захопити увагу покупця. Лише зумівши зробити це, вони можуть розраховувати на отримання прибутку. Тому у справу йдуть усі можливі способи виділити свій товар з-поміж подібних йому.

Важливу роль у успіху продажу певного товару відіграє етикетка. Її виділяють з-поміж усіх факторів впливу тому, що вона є своєрідною візитівкою предмету, що продається. Саме етикетка містить найважливішу інформацію про товар, його виробника. Дуже часто ці дані вкрай важливі для потенційного покупця. Тому, випускаючи певний товар, розробник неодмінно повинен враховувати те, яку велику вагу має дизайн етикетки. І найкращих результатів можна досягти лише тоді, коли звернутись за створенням оформлення етикетки до професіоналів цієї справи.


Якою має бути етикетка?

Перед тим, як замовити дизайн етикетки у Києві, слід мати хоча б приблизне уявлення про те, якою вона має бути. Без певної ідеї фірма-виконавець дизайну не зможе найточнішим чином донести до покупців суть товару і фірми, яка займається його виробництвом.

Отже, етикетка повинна суміщати у собі наступні якості:


 1. Вона має бути яскраво та оригінально оформлена, щоб привернути увагу клієнта. Вітаються яскраві кольори, нестандартні дизайнерські рішення.
 2. Шрифт та розмір друку назви також грають важливу роль. Назва має одразу «кидатись» у очі.
 3. Розробник етикетки має враховувати особливості самого товару. Чим досконаліше на етикетці буде відображено цю суть, тим вірогіднішим буде те, що потенційний покупець придбає саме цей товар.
 4. Інформація про особливості товару має бути подана чітко, але лаконічно. Основні та важливі якості товару мають бути винесені на передній план, як, наприклад, показники жирності молока на пляшках.

Не слід вважати, що етикетка – лише папірець з назвою. Етикетка – це обличчя не лише товару, але й усієї компанії. У подібних питаннях не завадить прискіпливість та педантичність.


Де замовити дизайн етикетки в Україні?

Замовити дизайн етикетки у Києві не так складно, як може здаватись на перший погляд. Наша команда з великим задоволенням візьметься за подібну роботу. Вартість дизайну етикетки, яку пропонує компанія «Webkitchen», значно нижча, ніж ціни на подібну роботу у прямих конкурентів компанії. До того ж, якість виконання роботи вразить кожного, навіть дуже прискіпливого директора компанії з продажів певних товарів. У працівників фірми великий досвід і професійне чуття, яке допомагає визначити, що саме зможе найкраще привернути увагу покупців до товару і таким чином підвищити продажі. До того ж, усі роботи будуть виконані напрочуд швидко – цим наша команда може пишатись, адже затримки у здачі проектів їй не притаманні. Замовити ж наші послуги просто: достатньо зв’язатися з менеджером, який надасть клієнтам усю інформацію стосовно співпраці. До того ж, ми обслуговуємо клієнтів не лише зі столиці, а й з усієї України.

Гаряча лінія: (044) 229-19-90

 • Що входить у вартість "дизайну етикетки"?
 • Аналіз ЦА і конкуренції
 • Підбір матеріалів
 • Розробка концепції та віжуалів
 • Узгодження і фіналізація дизайну
 • Верстка оригінал макету
 • Підготовка до друку


Ви готові обговорити проект?

Наш успіх вимірюється результатами!
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій. 9 років безцінного досвіду розробки і просування на всіляких ринках
Заслужили і виправдали довіру ще у 599 компаній

У Вас залишилися питання? (044) 229-19-90

 
Наші послуги
ЦІНА
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202