Розробка дизайну упаковки

Дизайн упаковки

Разработка дизайн упаковки

У сучасному світі для того, щоб досягти успіху, компанія має докласти значних зусиль. Незалежно від того, чим саме займається фірма, між її роботою і клієнтом лежить глибока прірва, яку необхідно подолати. І для того, щоб товар або послуга, яку продає підприємство, могли зацікавити клієнта, пропозиція має виділятись з кола подібних. І крім якісної реклами, варто подбати про зовнішній вигляд товарів.

Однією з ключових деталей товару є упаковка. Саме на неї в першу чергу звертає увагу клієнт, потрапляючи до магазина чи гортаючи сторінку онлайн-ресурсу. Тому саме на дизайн упаковки варто звернути особливу увагу, розробляючи загальний дизайн зовнішнього вигляду товару. Крім того, не варто забувати і про якість матеріалу, адже клієнт має бути впевненим у тому, що товар потрапить до нього у охайному вигляді. До того ж, основне завдання упаковки – захищати товар від зовнішніх пошкоджень. Тобто, пакування має одним своїм видом показувати покупцям, що загорнутий у нього предмет «знаходиться у надійних руках» і ніяк не взаємодіє з навколишнім середовищем.

Тому ті, хто сподівається охопити усі аспекти, на які звертають уваги клієнти, можуть замовити дизайн упаковки у спеціалістів. Тільки професіонал зможе розробити упаковку належним чином, урахувавши особливості товару і смаки потенційних покупців. Вартість створення дизайну упаковки залежить від рівня кваліфікацій фірми-виконавця, особливостей вимог замовника та деяких дрібних нюансів.


Чому варто замовляти дизайн упаковки у нас?

Останнім часом різні компанії України почали приділяти більшу увагу дизайну упаковки товару, адже світовий досвід підказує, що існує пряма залежність зовнішнього вигляду та рівню продажів. Люди звикли зустрічати усе за обкладинкою, і тільки потім судити про зміст. Розробка дизайну упаковки у Києві може бути виконана різними компаніями. Однак, є кілька причин, з яких варто звернутись саме до нас:


 1. В штаті працівників є лише найкращі спеціалісти своєї справи. Вони виконають замовлення найліпшим чином, і зможуть зробити так, щоб після оновлення дизайну продажі злетять до небувалих раніше вершин.
 2. Швидкість виконання замовлення також потішить клієнтів нашої компанії.
 3. Усі замовлення виконуються з використанням новітніх технологій. Беручись до роботи, спеціалісти «Webkitchen» аналізують якості товару, для якого створюється упаковка, та вираховують, що може бути цікавим потенційним покупцям. Крім того, в роботі ні в якому разі не допускаються дрібні помилки, які можуть вплинути на загальне враження від упаковки.
 4. тактильный отклик;

 5. эмоциональная составляющая, вызывающая приятные ассоциации и положительное восприятие, устанавливающая прочную коммуникацию между потребителем и продуктом определенной торговой марки;

 6. Ціна на послуги розробки дизайну упаковки дуже невисока, якщо порівняти її з вартістю тієї самої послуги у інших компаніях. В умовах економічної кризи така економія точно не буде зайвою.

До того ж, замовити дизайн упаковки дуже просто: необхідно зв’язатись з нами, і менеджер пояснить особливості співпраці з фірмою «Webkitchen». Ми працюємо як у Києві, так і у інших містах країни.

Гаряча лінія: (044) 229-19-90

 • Що входить у вартість "дизайну упаковки"?
 • Аналіз ЦА і конкуренції
 • Підбір матеріалів
 • Розробка концепції та віжуалів
 • Узгодження і фіналізація дизайну
 • Верстка оригінал макету
 • Підготовка до друку


Ви готові обговорити проект?

Наш успіх вимірюється результатами!
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій. 9 років безцінного досвіду розробки і просування на всіляких ринках
Заслужили і виправдали довіру ще у 599 компаній

У Вас залишилися питання? (044) 229-19-90

 
Наші послуги
ЦІНА
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202