Розробка дизайну сайту

Дизайн сайту компанії

Дизайн сайта

Сучасність вносить свої коректури у бізнес. Замість того, щоб робити продажі, посилаючи кур’єрів у різні куточки міста та країни, тепер компанії винаймають офіси з доступом до інтернет, і продають товари у мережі. Навіть фірми, діяльність яких напряму не пов’язана з продажами, повинні мати власний сайт для того, щоб не відставати від провідних компаній світу. Адже клієнтам значно простіше відвідати сторінку в інтернеті, ніж їхати на інший кінець міста.


Це означає, що компанія має приділяти значну увагу розробці власного сайту. І важливу роль у цьому питанні відіграє дизайн, адже на сторінці, яка не буде привабливою, клієнт надовго не затримається. Замовити дизайн сайту краще у професіоналів своєї справи, адже сайт – це своєрідне обличчя компанії. І від того, яке важення справлятиме сторінка в інтернеті на людей, буде залежати велика частина успіху компанії.


Яким має бути дизайн сучасного сайту?

Перед тим, як братися до замовлення дизайну сайту компанії, слід хоча б приблизно уявляти, як має виглядати сучасний сайт престижної фірми:


 1. Дизайн сайту повинен бути збалансованим та елегантним – ніхто не любить перенасиченості та зайвих деталей. Лаконічність та вишуканість приверне увагу до гарного почуття стилю компанії.
 2. Уся важлива інформація стосовно компанії та її пропозицій повинна знаходитись у легкому доступі для зручності відвідувачів сайту.
 3. Сайт повинен мати яскравий оригінальний логотип та назву, які будуть розташовані на видному місці.
 4. Пересуватись між сторінками повинно бути просто, клієнт має відчувати зручність у роботі з навігацією.
 5. Інформацію про акції або особливі пропозиції слід виносити на титульну сторінку, адже після слів «акція» клієнт починає уважніше вчитуватись у інформацію.
 6. Сайт повинен максимально точно відповідати тематиці компанії. Кольори також повинні відповідати направленню роботи фірми, адже навряд рожева «шапка» сайту зможе створити серйозне ставлення до адвокатської контори.
 7. Іноді варто враховувати особливості міста, у якому розташована компанія. У Києві одне коло клієнтів, у Чернівцях – вже зовсім інше.

В будь-якому разі, самостійно створити якісний сайт навряд чи вийде. Питання не лише у майстерності програмістів, але й у розумінні тонкощів дизайну – до цього потрібно мати хист.


Де замовити дизайн сайту в Україні?

Розробка сайтів в Україні останнім часом набирає обертів, адже все більше і більше компаній усвідомлює усю важливість того, щоб мати сторінку у мережі. Це поширює вплив компанії і збільшує шанси на отримання замовлення. Послуга створення дизайну сайту в Києві входить у список послуг компанії «Webkitchen». Наша команда складається з вправних програмістів та талановитих дизайнерів, які зможуть розробити найбільш підходящий дизайн сайту для компанії будь-якої спрямованості. До того ж, усі замовлення наші спеціалісти виконують у вкрай короткі терміни, що зручно для тих компаній, яким необхідно створити сайт терміново. Ціна на розробку дизайну сайту також приємно вразить компанію-замовника, адже вона помітно нижча за розцінки на ті самі послуги у наших конкурентів.

Гаряча лінія: (044) 229-19-90

 • Що входить у вартість "Дизайну сайту"
 • Створення архітектури проекту - MindMap
 • Прототіпірованіе ключових сторінок, розстановка акцентів і точок конверсіі
 • Разработка PSD макетів странцу згідно guideline


Ви готові обговорити проект?

Наш успіх вимірюється результатами!
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій. 9 років безцінного досвіду розробки і просування на всіляких ринках
Заслужили і виправдали довіру ще у 599 компаній

У Вас залишилися питання? (044) 229-19-90

 
Наші послуги
ЦІНА
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202