Розробка дизайну інтернет-магазину

дизайн интернет магазина

Продає сайт повинен запам'ятовуватися після першого відвідування і бути легко впізнаваним. Веб-дизайн інтернет магазину - це важлива складова, якої потрібно приділити максимум уваги. Кожен власник онлайн-магазину хоче зробити свій ресурс популярним і вигідно відрізнятися від конкурентів.

Важливо показати, що рівень магазину відповідає якості представлених на ньому товарів. Якщо у вас є побажання щодо того, як повинен виглядати ваш сайт, ми реалізуємо ідею аж до найдрібніших нюансів. Також наші професіонал допоможуть розробити ексклюзивний дизайн з нуля, який буде не тільки естетичним, а й ефективним.

Якщо ви хочете в кілька разів збільшити продуктивність свого бізнесу, пропонуємо замовити дизайн інтернет-магазину в Україні за вигідною вартості. Підсумкова ціна залежить від обсягу робіт і інших нюансів. Зв'язавшись з нами по телефону, ви отримаєте детальну консультацію і відповіді на питання, що цікавлять.


Розробка дизайну: етапи

Комплекс робіт включає:


 • розробка технічного завдання;
 • обговорення та затвердження з замовником концепції ресурсу;
 • створення макетів сторінок сайту;
 • верстка;
 • інтеграція з платформою.

В результаті, клієнт отримує індивідуальне рішення, відповідне цілям інтернет-магазину.


Унікальний дизайн сайту: особливості та переваги

Ексклюзивний дизайн сайту, що продає - це гарантоване підвищення відсотка продажів і масове залучення цільової аудиторії. Розробка проводиться відповідно до основних цілей електронної комерції:


 1. Дизайн для продажів. У випадку з онлайн-магазином необхідно створювати оформлення, яке орієнтоване на залучення покупців. Наприклад, кнопка «Купити» обов'язково повинна знаходитися на самому видному місці і спонукати відвідувача до дії.
 2. Плюси продукції. Слід ненав'язливо продемонструвати всі переваги товарів. Спеціальні пропозиції, акції, розпродажі, категорія товарів «Знову в продажу» та інші інструменти є результативним способом умовити клієнтів щось купити. Мета - покупці повинні мати потребу саме у вашій продукції.
 3. Довіра відвідувачів. Потрібно дати людям повне розуміння того, на що вони витрачають власні кошти. Коли людина купує товар, він хоче знати про нього все: країну виробництва, ціну, спосіб оплати і доставки, гарантії та ін. На головній сторінці потрібно розмістити розділ «Служба підтримки». Не менш важливою є можливість зворотного зв'язку.

Стильний і красивий дизайн інтернет-магазину надає ресурсу солідності і підвищує рентабельність бізнесу. Зовнішнє оформлення привертає або відштовхує відвідувачів в першу чергу.

Гаряча лінія: (044) 229-19-90

 • Що входить у вартість "дизайну інтернет-магазину"?
 • Створення архітектури проекту - MindMap
 • Прототипування ключових сторінок, розстановка акцентів і точок конверсії
 • Розробка PSD макетів сторінок згідно guideline


Ви готові обговорити проект?

Наш успіх вимірюється результатами!
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій. 9 років безцінного досвіду розробки і просування на всіляких ринках
Заслужили і виправдали довіру ще у 599 компаній

У Вас залишилися питання? (044) 229-19-90

 
Наші послуги
ЦІНА
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202