Розробка банерів для сайту

Банер для сайту

Разработка баннеров

Реклама – один з найважливіших засобів досягти успіху у продажі певних товарів чи послуг, або у розкрутці певної компанії чи проекту. Для того, щоб про пропозицію дізналась велика кількість людей, ця пропозиція повинна мати якісну рекламну основу. І мало не найважливіша частина сучасних рекламних кампаній – розкрутка у мережі інтернет. Адже саме глобальна мережа наразі є основним інструментом пошуку – це зручно та швидко, тому потенційна клієнтура і користується інтернетом для задоволення своїх цілей.

Однак, у сучасному світі реклама вже стала звичайною справою, тому простим оголошенням навряд можна досягти значних успіхів: потрібно привернути увагу клієнта. І стати в нагоді у цьому питанні можуть рекламні банери. Замовити банер для сайту – ідеальне рішення для залучення уваги більшої кількості клієнтів. Адже по своїй суті банер – це яскраве, велике рекламне оголошення. Від звичайної реклами він відрізняється не лише розміром, а й ефектом, який справляє на покупців. Зазвичай на банері розміщують інформацію про акції або вигідні пропозиції. Великий шрифт, яскрава картинка, привабливий дизайн – у компіляції це призводить до більшої зацікавленості відвідувача сайту до запропонованих предметів або послуг.


Тому, збираючись замовляти розробку банера, компанія повинна усвідомлювати наступне:


  1. Банер повинен бути яскравим та незвичайним. Оригінальний напис або велика картинка допоможе захопити увагу клієнта.
  2. Попри великі розміри та яскравість, банер не повинен бути перенасиченим непотрібними деталями – вони заважатимуть зосередитись на основній суті пропозиції.
  3. Якщо банер розробляється не як реклама акції чи чогось на кшталт, а як шапка для сайту, варто виділити на ньому назву компанії та її логотип.
  4. Слід чітко усвідомлювати, які саме цілі переслідуються створенням банеру.
  5. Також варто враховувати особливості регіону, адже коло інтересів у Києві та коло інтересів у Дніпрі не ідентичне.

Врахувавши усе перелічене, слід розпочинати пошуки компанії, яка візьметься за розробку банерного оголошення для сайту компанії.


Де замовити банер в Україні?

Вдалим місцем для замовлення рекламного банеру в Україні є компанія «Webkitchen», адже послуга створення банеру для сайту у Києві входить у список послуг цієї фірми. Важливо знати, що співробітники компанії – професіонали найвищого класу, які чітко знають, що саме вони роблять, тому не припускаються помилок. Підтвердженням якості роботи нашої команди є портфоліо виконаних нами робіт і задоволені відгуки багатьох клієнтів. До того ж, вартість розробки банерів для сайтів сподобається усім потенційним замовникам – вона значно нижча, ніж можна було очікувати. Приємно і те, що усі завдання виконуються нашими співробітниками вкрай швидко, а домовитись про розробку банера просто – достатньо зв’язатись з менеджером сайту, який пояснить, як відбувається замовлення. «Webkitchen» завжди з нетерпінням чекає на нових клієнтів!

Гаряча лінія: (044) 229-19-90

  • Що входить у вартість "розробки банера"?
  • Cтворення концепції
  • Відмальовка елементів в PSD
  • HTML анімацію
  • Hесайз


Ви готові обговорити проект?

Наш успіх вимірюється результатами!
Ми залишаємося на вершині нашої галузі, будучи фахівцями в вашій. 9 років безцінного досвіду розробки і просування на всіляких ринках
Заслужили і виправдали довіру ще у 599 компаній

У Вас залишилися питання? (044) 229-19-90

 
Наші послуги
ЦІНА
Створення сайтів - студія Webkitchen, Україна, Київ, вул.Братська, 6, 23 офис, Тел. (044) 229-19-90, 61202