2_20
Последние работы

Последние созданные нами сайты
Вы можете просмотреть
в разделе портфолио - подробнее

 
2_17
Цены на сайты

Стоимость разработки сайтов
под ключ от Webkitchen, больше
информации о ценах - подробнее

 
2_14
Клиенты

Среди наших клиентов множество
крупных и уважаемых компаний,
больше информации - подробнее

 
 

Розробка та створення web сайтів в Києві

Веб-студія «Webkitchen» на чолі з колективом професіоналів з великою радістю створить сайт для Вашої компанії. Крім того, діяльність нашої студії не обмежується тільки створенням web сайту, так як ми можемо виконати модернізацію уже існуючого сайту, виповнити зміну “движка”, настроїти його, при цьому в повному обсязі зберегти наявну базу даних. Наші спеціалісти в змозі не тільки створити сайт, а також змінити тематику вже існуючого ресурсу, розширити його функції, ще й здійснити його seo-оптимізацію.Створення сайту – необхідність чи забаганка?

Питання, яке хвилює багатьох — чи дійсно варто створити сайт? Великі і маленькі магазини, компанії, виробники продукції та фірми, які пропонують ті чи інші послуги мають свої власні сайти. Звісно для компанії, яка пропонує свої послуги на просторах інтернет-мережі наявність веб сайту критична. Але чи відноситься це, наприклад, до виробників або київських супермаркетів?

Розробка ресурсу — важлива і потрібна річ. Серед найважливіших причин створити сайт слід назвати:

- встановлення нових та підтримка існуючих зв’язків на ринку;

- сервісна та інформаційна підтримка клієнтів та партнерів;

- популяризація компанії;

- пошук нових покупців, і, як наслідок, – збільшення об’ємів продажу;

- найкращій спосіб обмінюватися інформацією та спілкуватися з торговими точками і віддаленими представництвами;

- цілодобове представлення товарів та послуг для клієнтів;

- віддалена демонстрація для збільшення об’ємів продажів, яка базується в демонструванні зовнішніх переваг товару;

- найкращий спосіб підвищити рівень кваліфікації та дистанційно навчатися працівникам компанії та її партнерів.


Створення сайту – це, перш за все, прекрасна можливість знайти баланс між традиційними та електронними засобами масової інформації. Зараз вже немає потреби детально пояснювати суспільству, які саме цілі переслідує розробка сайтів, так як сам власник тієї чи іншої компанії знає для чого конкретно йому потрібен інтернет-ресурс і яким він має бути. Тим паче, що створити сайт сьогодні можна в короткі терміни і в найрізноманітнішому дизайні, а вартість роботи може бути цілком припустимою.


Де можна замовити сайт в Києві недорого?

Відповідь на це питання доволі проста. Веб-студія «Webkitchen» – це місце, де кожен бажаючий зможе стати власником унікального і неповторного сайту, який дозволить своєму власнику розширити бізнес та збільшити його дохід. Вартість Web сайту зовсім невелика. Команда молодих і амбіційних спеціалістів нашої студії з великою радістю візьметься за розробку сайтів різного плану - інтернет магазину, сайту-візитки та ресурсів іншого характеру, а наші ціни Вас приємно здивують!.

Ми пам’ятаємо, що створення сайтів є найбільш популярною послугою не тільки в Україні, але й в усьому світі. Команда фахівців «Webkitchen» надасть Вам повний спектр не тільки по розробці, але і по оптимізації сайту, при цьому в будь-якому випадку Ви отримаєте позитивний результат, отримання якого не має на увазі велику вартість, так як не суттєво відіб'ється на Ваших бюджетних коштах. Кращі фахівці України, які працюють в студії «Webkitchen», докладуть максимум зусиль, щоб Ваш бізнес процвітав і розвивався, врахують всі вимоги та побажання клієнта, використовуючи кращі традиції web-дизайну у створенні сайтів.


 

Професійна розробка сайтів
під ключ.
Сайти візитки, інтернет-магазини, корпоративні сайти, а також индивидуальный проект будь-якої складності. Детальніше

Контекстна реклама Google Adwords - це сама цільова і ефективна інтернет реклама,що існує на сьогодняшній день в глобальній павутині. Детальніше

 

Ми створюємо сайти, які зручні для відвідувачів, легко індексуються в пошукових системах, надійно працюють, легко редагуються власником за рахунок сучасної російськомовної системи адміністрування. Саме тому нас часто рекомендують своїм партнерам і звертаються знову. Ми дорожимо своєю репутацією професіоналів, що зарекомендували себе не тільки на словах, але і на ділі.Портфоліо

 
 
Создание сайтов - студия Webkitchen, Украина, Киев, ул.Спасская, 31Б, 3 этаж, Тел. (044) 229-19-90, 61202